Naše společnost poskytuje dopravní, poznávací, ubytovací, zdravotní a právní služby více než 10 let. Nikdy jsme nebyli v situaci, že by klient byl s našimi službami nespokojen. K tomu poskytujeme právní a překladatelské služby na vysoké úrovni za velmi dobré ceny, pokud využíváte jakýchkoliv jiných našich služeb. Můžete si také zajistit lékařské služby, léčebné pobyty, operace a další nezbytná ošetření.

Transfery z/do letiště a Prahy

Dovezeme Vás z letiště na jakékoliv místo v Praze a naopak z jakéhokoliv místa v Praze na letiště. Také vozíme klienty do/z Karlových Varů, Mariánských lázní, Českých Budějovic, Bratislavy, Vídně, Mnichova, Drážďan a dalších měst.

Výlety a exkurze z Prahy nebo jiných měst

U nás si můžete objednat hromadné nebo individuální exkurze. Odvezeme vás do: Karlových Varů Mariánských lázní Drážďan Jakékoliv jiné město v EU.

Platby

Nejlepší platba je kreditní kartou ze zajištěné platební brány. Bezpečnost je zajištěna platební bránou a pojištěna. My se nedozvíme údaje z vaší karty. Také je možnost vrácení platby v případě storna a to před odjezdem řidiče na uvedenou destinaci. Samozřejmě dokážeme vám vyhovět i při pozdějším stornu. Přijímáme hotovost, kterou můžete zaplatit přímo řidiči. Nebo můžete provést převod online přes bankovní účet. Přijímáme všechny běžné a směnitelné měny.

Ubytování

Zarezervujte si jakýkoliv hotel, apartmán nebo pokoj v České republice. Pokud si přes nás objednáte ubytování v hotelu v ceně 10.000 a víc a pošlete nám číslo vaší rezervace, poskytneme vám cestu do hotelu zdarma! A pokud si objednáte za nižší cenu než 10.000,- Kč, dáme vám 5% slevu na naši dopravu. Pokud chcete, napište nám a ubytování vám zajistíme podle vašich požadavků, bez jakýchkoliv doplatků!

Právní služby

Poskytujeme právní služby v ruském jazyce a to včetně zakládání společností, soudních sporů a jakýchkoliv problémů v České republice. Pracují pro nás znamenití advokáti: JUDr. Ivo Slanina, Mgr. Jiří Knop, JUDr. Petr Novák a mnoho dalších. Pokud potřebujete jakkoliv pomoci, obraťte se na nás.

Zdravotní služby

Poskytujeme jakékoliv zdravotní služby – plastické operace, operace pohybového ústrojí, zubní ošetření a dentistické operace, léčení jakýchkoliv chorob a nemocí na soukromých klinikách a zařízeních. Napište nám a my
se s vámi spojíme k vyřešení vašeho problému. Jednat s vámi bude přímo lékař.

×

Cart

Open chat
Powered by